Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

wedstrijd 29-03-2020

terug naar overzicht

Vrijdag, 20 maart 2020

Beste allen. Allereerst onze eerste wedstrijd van 29 maart a.s. Gezien de problemen met corona virus heeft het bestuur besloten het advies van N.V.V.S en Fed. ZW Nederland te volgen en geen wedstrijd te houden . De wedstrijd leiding zal bekijken of deze wedstrijd later kan worden ingehaald. Voor de volgende wedstrijden zullen we het advies van de overheid volgen. Het opschonen van de kanaaloevers wordt verplaatst naar 25 en 26 maart. We gaan dan niet in groepen maar als eenlingen elk een gedeelte voor de rekening nemen ik zal hiervoor een schema maken. Mensen met gezondheids-problemen gelieve aan jezelf denken en het werk  aan anderen over te laten.Dus geen risico nemen!!!!! Op de genoemde dagen verwacht ik jullie omstreeks 9.30 uur op den bult. Graag even  laten weten wie kan komen.  Vriendelijke groet Ben Brouwer